robert pattinson bez zubu

11. ledna 2010 v 15:54 |  robert pattinson-NEW

Známý milovník z filmové ságy Twilight se snaží rozptýlit pochybnosti, že příčinou úrazu byla zanedbaná osobní hygiena. "Robert mi povídá: 'Ach jo, musím jít k zubaři.' A já na to: 'Ale ne, co se stalo? Nebo je to jen prohlídka?' a on na to: 'Ne, zlomil jsem si zub,'" popisuje herecká kolegyně Pattinsona, která si po jeho boku zahraje v novém filmu Twilight Saga: The Eclipse, Bryce Dallas Howard (28). "Ptám se ho: 'Jak se ti to povedlo?' a on na to: 'Dentální nití.' Kdo tohle dělá? Já zubní nit nepoužívám nikdy. On je tak čistotný. Věřte mi," dodala herečka.
víc v c.č


Minulý rok se během natáčení filmu Twilight sága: Nový měsíc začaly šířit zvěsti, že se mladý britský herec příliš často nemyje. Jeden ze zdrojů z místa natáčení uvedl: "Zapáchá. Říkám, že je to hrozné. Nikdy se nesprchuje a to přivádí jeho kolegy na scéně k šílenství. Úplně páchne."
Když Bryce rozptýlila pochybnosti o Robertově hygieně, podotkla, že měla hrůzu ze setkání s Pattinsonem, který v sérii Twilight představuje upířího krasavce Edwarda Cullena. "Vlastně jsem se mu ke své nervozitě ze setkání s ním přiznala. On je přitom tak sladký mladík. Mezi ním a Edwardem Cullenem je tak zřetelný rozdíl. Dělá skvělou práci, když ztělesňuje Cullena a přivádí jeho postavu k životu. Ale když ho potkáte, stojí nohama pevně na zemi, je to tak pokorný člověk. Pak se stydíte jen za pomyšlení, že jste z něho byli tak vedle," uzavřela okouzlující mladá herečka Howard.
Hezoun Robert Pattinson přišel o zub. Vypadá hrozně! (toto není ta fotka já sem tu fotku nenašla bez zubu)
a kopíruj jen s mím zdrojem!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama